KONST / Litografier / Färglitografi 15175356
nr 1517 5356
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, bildmått. 30x42 cm
Kondition: 1 st saknar glas, rym:62x45
Utrop:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:47:32
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks